İZDOS

Başlangıç » HABER » MAHALLİ KAMP

MAHALLİ KAMP

Reklamlar

MAHALLİ KAMP

TARİH:27 OCAK 2017

YER.OBASYA

KATILIM ŞARTLARI.

DAHA ÖNCE KLÜP KAMPI YAPMIŞ  OLANLAR MAHALLİ KAMPA BAŞVURABİLECEKLERDİR.

İLK DEFA KAMPA KATILACAKLAR İÇİN SE KLÜP   KAMPI YAPMIŞ SAYILACALARDIR.

SON BAŞVURU ,  10 OCAK2017

Katılımcılar için Uyarılar;
1) Başvurular sitede yer alan veli izin belgesi ve kamp bedeli 450 TL  ile kesin olarak yapılır. Vazgeçme durumunda geri alınamaz.  Ayrıca izci olan kardeşlerin gelme durumu var ise 2. kardeş kamp bedelinin yarısını öder. ( sadece bu faaliyete özel)
2) Kamp 7 gece 8 gün,
…………….( Cuma 10:00- cuma 17:00)
3) Kampa izciler tam kıyafet ile katılır. ( izci poları, beresi dahil)
4) Tüm obabaşları oba flamasına sopası ile sahiptir.
5) Tüm katılımcılar form-10 malzeme listesini edinmeli, ve bir sırt çantasında düzenli olarak yerleştirip gelmelidir. ( Bu hafta içinde liste ve kampa özel / obaların sahip olması gereken malzemeler ile duyurular ayrıca yayınlanacaktır, takipte kalınız)
6) Kampa izcilerin telefon kullanımı mümkün değildir. Sadece 19:30-20:30 arası çok gerekliyse sadece aileleri ile iletişim kurulabilir. Geri kalan zamanlarda acil durumlarda izci liderleri ile görüşülebilir.
7) Üçkuyular, Güzelyalı, Üçyol, Foça, Soğukkuyu …gibi duraklardan araçlar hareket edecek yada geçecektir. Kesin detaylar tüm başvurular alındıktan sonra netleşecektir.
1) Başvurular kamp ücretinin 1. taksiti olan 200 TL ve veli izin belgesi ile 10 Ocak a kadar kesin olarak yapılmalıdır. Katılım sayısına göre evler kiralanacağı için sonradan müracaat mümkün olamayacaktır.
2) Sonradan herhangi bir mazeretle vazgeçme olur ise ilk taksit geri alınamayacaktır.
3) Kamp ücretinin 2. taksiti olan 250TL ise 19 Ocak  2016  tarihine kadar teslim edilmelidir. ( dileyen ilk taksitle beraberde verebilir.)
4) Konaklama tesislidir. bungalov evlerde oba düzeninde kalınacaktır.
5) Tüm izciler izci poları, çift izci beresine sahip olmalıdır. eksik olanlar kampa kadar temin edebilir.
6) Kampla ilgili diğer tüm detaylar kamp yaklaştıkça duyurulacaktır.
7) Tüm katılımcılar form-10 malzeme listesini edinmeli, ve bir sırt çantasında düzenli olarak yerleştirip gelmelidir.8) Ekstra olarak soğuk havalarda nasıl giyinilmesi gerektiği hakkında bilgi için tıklayınız.
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: