İZDOS

Başlangıç » Uncategorized » Tiyatro “Ağaçlar Ayakta Ölür”

Tiyatro “Ağaçlar Ayakta Ölür”

Reklamlar

Tiyatro’ya Gidiyoruz.. “AĞAÇLAR AYAKTA ÖLÜR”

Tarih: 16 Nisan 2016, cumartesi
Saat: 15:00 seansı ( en geç 14:40 ta tiyatro önünde hazır olunur)
Yer : İzmir Devlet Tiyatrosu, Konak Sahnesi

NOT :
1) 60 adet biletimiz var. bu sebeple biletler bittiğinde başvuruda biter.
2) Başvuruda öncelik sıralaması izci , aday izci ve liderdir. Eğer ki bilet kalacak olur ise izci gönüllüleri için ikincil duyuru açılacaktır.
3) Kıyafetler son derece düzenli olmalıdır. İzciler tam izci kıyafetleri ile, aday izciler kulüp t-shirtü, pembe fular, lacivert yada koyu renkli pantalon ile katılacaktır.
4) ayakkabılar koyu renk ve üstlerde gerekli ise sadece izci poları olacaktır.
5) oba flamalarına gerek yoktur.
6) ücret 10tl dir, başvurular kesin olmalıdır. (Vazgeçme durumunda geri alınamaz.)

veli izin belgesi için tıklayınız

Oyun Konusu;

İspanya’da insanlara güzel anılar hediye etmek adına kurulmuş bir yardım derneği vardır. İhtiyacı olanlara karşılıksız yardım etmeyi amaç edinmiş derneğe yaşlı bir adam gelir. Uzun yıllar önce evi terk eden torunundan haber alamadıkları için üzülen Büyükanne’ye torununun ağzından mektuplar yazmıştır. Ancak bir gün torunundan gerçek bir haber gelir, üstelik İspanya’ya ziyarete geleceğini yazmaktadır. Ne yapacağını bilemeyen Büyükbaba yardım derneğine başvurur. Büyükanne’yi memnun etmek için yeni bir torun ve gelin yaşlı çifti ziyarete gider. Büyükanne hayatının en güzel günlerini yaşarken, gerçek torun aniden çıkagelir. Büyükanne gerçeği fark etse de, ona sunulan oyunu mutluluğu için sürdürmeye karar verir.

poster-350x500

Reklamlar