İZDOS

Başlangıç » Uncategorized » ÇANAKKALE MİLLİ BİLİNÇ KAMPI

ÇANAKKALE MİLLİ BİLİNÇ KAMPI

Reklamlar

ÇANAKKALE MİLLİ BİLİNÇ KAMPI

Tarih: 21-26 Nisan 2015
Yer: Çanakkale

Kamp Sorumlu Liderleri: Kezban CEYLAN, Busen ALPASLAN, Gültekin AŞER

Ücret: Aracın ayarlanmasından sonra bildirilecektir.
Son Başvuru: 13 Nisan 2014, Pazartesi, saat 17:00

NOT:
1) Kampa ancak kulüp kampı yapmış, ve tarafımızca yeterli görülen izciler katılabilecektir. Mahalli Kampa katılmış izciler Milli Kamp statüsüyle, kulüp kampı yapmış izciler Mahalli Kamp statüsüyle kampa katılacaklardır.
2) Kampa katılacak tüm izci ve liderlerin tam üniformaya ve parçalarına sahip olmaları gerekmektedir. (gri gömlek ve üstünde ilgili armalar, İzdos arması, şapka, üniforma poları, lacivert pantalon, koyu renk ayakkabı ve çoraplar, İzdos fuları ve deri fular bağı, kemer ve kemer tokası)
3) Üniforma üzerinde teşkilat armaları ve İzdos arması dışında başka arma olmayacaktır. Eksikler var ise mutlaka tamamlanmalıdır.
4) Tüm kamp boyunca evden çıktığınız andan eve dönene kadar üniformalı olacağınızdan yedek üniforma alabilirsiniz.
5) Tüm obabaşlarında oba flaması ve sopaları olmalıdır.
4) Başvurular kesindir, sonradan vazgeçme olamaz. Çünkü kulüp adına başvuru yapılacak ve ona göre kontejan ayrılacaktır.
5) Kamp çadırlıdır. Katılacak izciler malzemelerini olabildiğince tamamlamalıdır. Mat, çanta,…vb gibi ( bavulla katılım örneğin olamaz. )
6) kamp malzeme listesi ve diğer detaylar açıklanacaktır. Bu sebeple her izci kamp malzeme listesini bizden temin etmeli ve gerekenleri getirmelidir.
7) Araçlar Güzelyalı, Üçyol, Foça…gibi duraklardan hareket edecek ya da geçecektir. Kesin duraklar tüm başvurular alındıktan sonra netleşecektir.

Veli İzin Belgesi için Tıklayınız.                            Malzeme Listesi için Tıklayınız.

Reklamlar

1 Yorum

  1. […] 05.04.2015 Çanakkale Milli Bilinç Kampı (Haberi görmek için tıklayınız) […]

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: