İZDOS

Başlangıç » Uncategorized » HOMEROS VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

HOMEROS VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Reklamlar

HOMEROS VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Tarih: 07 Aralık 2014, pazar , 09:30 bornova metroda buluşuyoruz
Yer : Bornova, Homeros Vadisi mevkisi
Son müracaat : 01 Aralık 2014, pazartesi, saat 17:00
Profil : A grubu ( izciler ) – B grubu ( izci gönüllüleri, veliler ve üyeler)

NOTLAR :
1) İzciler eksiksik tam izci kıyafeti ile, aday izciler lacivert pantalon, kulüp t-shirtü, pembe fular ile katılacaktır. üstlerde en fazla izci poları bulunacaktır.
2) A grubu ve B grubu ayrı yürüyecek, izci grubuna kesinlikle hiçbir katılımcı görevli liderler dışında müdahale etmeyecektir.
3) Yetişkin başvuruları, o gruptan sorumlu Hulya Bilgen’e yapılacaktır. Başvuruda bulunup isim yazdıranlar etkinlik kurallarına uymayı kabul etmiş sayılırlar.
4) İzciler başvurularını veli izin dilekçeleri  ile Mehmet Ali Yalçın ‘a yapacaklardır. Eğitimler ve materyaller sayılara göre planlanacağından sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
5) Ayakkabınız olabildiğince koyu renk ve arazide rahat giyebileceğiniz tarzda olmalıdır.
6) sırtınıza takacağınız çıkış çantanız, küçük sırt çantası dışında elleriniz tamamen boş olmalıdır. sadece izci sopanız ve flamalar olacaktır. ( çanta; öğlen arazide yemek için kumanya, su, yedek kıyafet, yağmurluk vb, çok ağır olmayacak şekilde hazırlanmalıdır. ) Çantayı tüm gün yürüyüşte taşıyacağınızı unutmayınız.
7) Etkinlik bedeli 10 tl’dir. Ulaşım katılımcılara aittir. izban otobüs kullanılacaktır. 09:30 bornova ege üniversitesi hastanesi metro durağında buluşuyoruz
8) O gün yağmur yapar ise bu etkinlik iptal sebebi değildir. Yağmurluklar ile yürüyüş yine de gerçekleşir.
9) Etkinlik günübirliktir.

 

veli izin dilekçesi için tıklayınız

Reklamlar