İZDOS

Başlangıç » Uncategorized » Tebrik Mesajı

Tebrik Mesajı

Reklamlar

“Sevgili İzdos İzci Grubu Üyeleri,

Sizin yaz aktivitelerinizi ve gönderilerinizi ve daha da iyisi izcilerinizin önerilerinizle meşgul olduğunu görmekten çok mutluyuz. İzcilerimizi tüm dünyaya bağlı tutmak için bu aracı ( dünya izcilik teşkilatı sitesini) kullanmaya devam etmenizi destekliyoruz.

Aynı zamanda bilmenizi isteriz ki, kullandığınız proje özelliklerinde, hizmet faaliyetlerinizi de bildirebiliyorsunuz. Ve biz sizin herhangi “Bugün Ne Yapsam? Uğraşılarınızdan birinin ya da birkaçının “hizmet ya da iyilik” ile ilgili olmasını isteriz. Eğer yapacak olursanız, topluma hizmet ettiğiniz saat miktarınıda dahil ediniz.

Hatırlayalım ki bizler izcileriz ve hepimiz barış habercileriyiz. Böylelikle hepimiz toplumda bir barış kültürü oluşturmak için katkıda bulunabiliriz.

Aktivitelerinizi paylaşmaya devam edin, sizin hakkınızda öğrenmekten dolayı çok mutluyuz.

Sevgiyle, izcilikle…”

Cynthia Márquez
İzcilik Gelişim Müdürü – Küresel Proje Yöneticisi – Barış Habercilerinden sorumlu Yönetici
Dünya İzcilik Bürosu – Kuala Lumpur Ofisi

 

 

 

Dear Izdo Scout group members:
We are very happy to see your summer activities and posts and even better your scouts engaged with your suggestions.  We encourage you to continue using this tool to keep our scouts connected around the globe.
Also we want you to know that in the project feature you are using, you can also report service actions and we would love to see in any of yours “what can I do today?” Challenges,  one ore more related to service or good deeds. If you do so, please include the service hours you are providing to your community.
Remember, we are scouts and we are Messengers of Peace, so we all can contribute to create a Peace culture in our community .
Keep posting your activities, we are very happy to learn about you.
Yours in scouting.
Reklamlar